Práce pro OZP
Mechanici a opraváři osobních automobilů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Mechanici a opraváři osobních automobilů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Automechanik/automechanička

Zaměstnavatel TAXI SPRINT HK s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik/automechanička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2022.

Opravář automobilů a údržba prádelenské techniky

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Opravář automobilů a údržba prádelenské techniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 19000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Automechanik osobních automobilů

Zaměstnavatel AUTOCOLOR Šoukal s.r.o. nabízí práci na pozici "Automechanik osobních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 36000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Meziříčí.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Mechanici opraváři motorových vozidel - automechanici

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici opraváři motorových vozidel - automechanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.