Práce pro OZP
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Seřizovači výrobní linky

Zaměstnavatel Czech Aerosol, a.s. nabízí práci na pozici "Seřizovači výrobní linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rtyně nad Bílinou.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Elektromechanik/elektromechanička výrobních strojů a zařízení

Zaměstnavatel Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. nabízí práci na pozici "Elektromechanik/elektromechanička výrobních strojů a zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobříň.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Provozní mechanik/mechanička, seřizovač/seřizovačka

Zaměstnavatel Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. nabízí práci na pozici "Provozní mechanik/mechanička, seřizovač/seřizovačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobříň.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.