Práce pro OZP
Montážní dělníci mechanických zařízení

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Montážní dělníci mechanických zařízení“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Montážní dělník - elektrikář/montážní dělnice - elektrikářka

Zaměstnavatel Ammann Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Montážní dělník - elektrikář/montážní dělnice - elektrikářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2022.

Montážní dělník/montážní dělnice

Zaměstnavatel Ammann Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Montážní dělník/montážní dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Město nad Metují.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.