Práce pro OZP
Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Montážní a manipulační dělník

Zaměstnavatel Filipa, a.s. nabízí práci na pozici "Montážní a manipulační dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Osek.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Montážní, kompletační a balící práce

Zaměstnavatel Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní, kompletační a balící práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8950 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kuřim.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 10. 2022.

Pracovník/ice kompletace- strojová výroba

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace- strojová výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2022.

Pracovník/pracovnice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16800 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2022.

Montážní, kontrolní, kompletační a balicí práce

Zaměstnavatel Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní, kontrolní, kompletační a balicí práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.