Práce pro OZP
Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Operátor/ka montáže

Zaměstnavatel SOLEA CZ výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Operátor/ka montáže" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16500 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rybník.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Operátor výroby

Zaměstnavatel RIMOWA CZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátor výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Dělník výroby a montáže plastových dílů

Zaměstnavatel HEYCO WERK ČR s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník výroby a montáže plastových dílů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.