Práce pro OZP
Mzdoví účetní

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Mzdoví účetní“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm nabízí práci na pozici "Mzdový/á účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21710 - 31820,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel GruTech PSP, s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdoví účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850 - 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.