Práce pro OZP
Nákupčí

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Nákupčí“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Nákupčí

Zaměstnavatel INTERMOS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rýmařov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Nákupčí

Zaměstnavatel Loma Systems s.r.o. nabízí práci na pozici "Nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobřany.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Referent/referentka nákupu/odbytu

Zaměstnavatel CZ FORUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/referentka nákupu/odbytu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 24800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Nákupčí

Zaměstnavatel ZRUP Příbram a.s. nabízí práci na pozici "Nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Nákupčí

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Nákupčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 19200 - 28800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.