Práce pro OZP
Obchodní zástupci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Obchodní zástupci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Obchodní zástupce/kyně

Zaměstnavatel REKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce/kyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 11. 2022.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel OTHERM Teplice s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Teplice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2022.

Obchodní helpdesk

Zaměstnavatel Sittardia s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní helpdesk" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.