Práce pro OZP
Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel PĚKNICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Venkovní obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel PĚKNICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Venkovní obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Písek.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Obsluha čerpací stanice, obsluha bistra, pokladní

Zaměstnavatel Ing. Lukáš Tomíšek nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice, obsluha bistra, pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velké Němčice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Venkovní obsluha na čerpací stanici

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. nabízí práci na pozici "Venkovní obsluha na čerpací stanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel SILMET HP, a.s. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 135,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sudoměřice u Bechyně.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Markéta Kudrhaltová nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 24000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.