Práce pro OZP
Obsluha pletacích strojů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Obsluha pletacích strojů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pletařka

Zaměstnavatel AB-tex pletárna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pletařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Seřizovač

Zaměstnavatel AB-tex pletárna s.r.o. nabízí práci na pozici "Seřizovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Pletař, pletařka

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pletař, pletařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.