Práce pro OZP
Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Obsluha šicích a vyšívacích strojů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Zaměstnavatel Ing. Vladimír Matoušek nabízí práci na pozici "Obsluha šicích a vyšívacích strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, plný úvazek a nabízená mzda je 97 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Obsluha šicího stroje

Zaměstnavatel Občanské sdružení D.R.A.K. z. s. nabízí práci na pozici "Obsluha šicího stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tanvald.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.