Práce pro OZP
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Expedient/ka

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Expedient/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pomocný pracovník prádelny

Zaměstnavatel PRAVO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vodňany.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pracovník prádelny

Zaměstnavatel Špinavá cejcha s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 120 - 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 13.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.