Práce pro OZP
Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Odborní administrativní pracovníci a asistenti“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Asistent/asistentka projektanta pro zajišťování povolování staveb

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka projektanta pro zajišťování povolování staveb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Asistent/asistentka projektanta

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka projektanta" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Finanční účetní

Zaměstnavatel Jihostroj a.s. nabízí práci na pozici "Finanční účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 29000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Velešín.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.