Práce pro OZP
Odborní asistenti v administrativě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Odborní asistenti v administrativě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Asistent/ka

Zaměstnavatel Zeměměřický úřad nabízí práci na pozici "Asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20130 - 29520,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 8.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Administrativa

Zaměstnavatel AMA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativa" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Obchodní asistent/ka

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Obchodní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.