Práce pro OZP
Odborní pojišťovací poradci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Odborní pojišťovací poradci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Specialista na životní a úrazové pojištění

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku nabízí práci na pozici "Specialista na životní a úrazové pojištění" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Pojišťovací poradce, pojišťovací specialista

Zaměstnavatel Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí práci na pozici "Pojišťovací poradce, pojišťovací specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Pojišťovací poradce/poradkyně, pojišťovací specialisté

Zaměstnavatel Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí práci na pozici "Pojišťovací poradce/poradkyně, pojišťovací specialisté" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.