Práce pro OZP
Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Referent/ka státní správy na úseku zdravotnictví

Zaměstnavatel Jihočeský kraj nabízí práci na pozici "Referent/ka státní správy na úseku zdravotnictví" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25280 - 37170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Odborní asistenti

Zaměstnavatel Fincentrum & Swiss Life Select a.s. nabízí práci na pozici "Odborní asistenti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Beroun.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Referent/referentka odboru správy majetku

Zaměstnavatel Biskupství královéhradecké nabízí práci na pozici "Referent/referentka odboru správy majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 19200 - 28800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.