Práce pro OZP
Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Senior finance specialist

Zaměstnavatel SAP Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Senior finance specialist" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 80000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 13.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Specialista náboru - sociální sítě

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista náboru - sociální sítě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Personální a mzdová účetní

Zaměstnavatel PAPÍRTISK s.r.o. nabízí práci na pozici "Personální a mzdová účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava - Zábřeh.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel Základní škola Bakov nad Jizerou,okres Mladá BoleslaV nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bakov nad Jizerou.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.