Práce pro OZP
Odborní účetní všeobecní

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Odborní účetní všeobecní“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Odborní účetní všeobecní

Zaměstnavatel Armáda spásy v České republice, z.s. nabízí práci na pozici "Odborní účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 39000 - 39000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 10.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Samostatný/ samostatná účetní

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Samostatný/ samostatná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Účetní

Zaměstnavatel KERI a.s. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 12000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Turnov.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Odborní účetní všeobecní

Zaměstnavatel AGRO PODLESÍ, a.s. nabízí práci na pozici "Odborní účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24100 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Červené Janovice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Odborní účetní všeobecní

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborní účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 19200 - 28800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.