Práce pro OZP
Operátoři telefonních panelů

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Operátoři telefonních panelů“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Telefonní specialista/ka - péče o stávající zákazníky budějovického budvaru

Zaměstnavatel ATODA spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní specialista/ka - péče o stávající zákazníky budějovického budvaru" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 21000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11200 - 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nymburk.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11700 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel Axxel investment s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11700 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.