Práce pro OZP
Ostatní fyzioterapeuti specialisté

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní fyzioterapeuti specialisté“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Fyzioterapeut

Zaměstnavatel Centrum náhradní rodinné péče a sociálních služeb ARCADA, z.s. nabízí práci na pozici "Fyzioterapeut" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 36000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Fyzioterapeut - fyzioterapeutka

Zaměstnavatel REHABILITACE JL s.r.o. nabízí práci na pozici "Fyzioterapeut - fyzioterapeutka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 31000 - 36000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Janské Lázně.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.