Práce pro OZP
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24390 - 35370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Úřednice/úředník vodního hospodářství městského úřadu sokolov

Zaměstnavatel Město Sokolov nabízí práci na pozici "Úřednice/úředník vodního hospodářství městského úřadu sokolov" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24390 - 35370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sokolov.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Referent/ka oddělení investic

Zaměstnavatel GAMA GROUP a.s. nabízí práci na pozici "Referent/ka oddělení investic" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Referent/ka pro ekonomické činnosti

Zaměstnavatel KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. nabízí práci na pozici "Referent/ka pro ekonomické činnosti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Asistent/asistentka starosty města

Zaměstnavatel Město Modřice nabízí práci na pozici "Asistent/asistentka starosty města" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21710 - 31820,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Modřice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.