Práce pro OZP
Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pracovník/ce přímé obslužné péče

Zaměstnavatel Malyra s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce přímé obslužné péče" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 23700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 3. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.