Práce pro OZP
Ostatní pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Obsluha pokladny a lektor/ka v dílničkách - brigáda

Zaměstnavatel První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú. nabízí práci na pozici "Obsluha pokladny a lektor/ka v dílničkách - brigáda" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.