Práce pro OZP
Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Svařování fólií a pytlů

Zaměstnavatel SANS Products s.r.o. nabízí práci na pozici "Svařování fólií a pytlů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Operátor/ka

Zaměstnavatel DEJSKART s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Dělník/ dělnice

Zaměstnavatel Miloslava Slachová nabízí práci na pozici "Dělník/ dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tuchořice.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.

Pomocný dělník ve výrobě

Zaměstnavatel Mypak s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11600 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Modřišice.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.