Práce pro OZP
Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Koordinátor/ka dobrovolníků a asistent/ka v sociálních službách

Zaměstnavatel Benediktus z.s. nabízí práci na pozici "Koordinátor/ka dobrovolníků a asistent/ka v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 30500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rušinov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.