Práce pro OZP
Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Strážný

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Líšeň.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel REXON SECURITY plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Bezpečnostní pracovník, pracovnice

Zaměstnavatel CENTR GROUP, a.s. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník, pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.