Práce pro OZP
Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel SAIZRO s. r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ploskovice.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Strážný/strážná/vrátný/vrátná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná/vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Operátor/ka dispečinku pco

Zaměstnavatel PCO VIDOCQ s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka dispečinku pco" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice V.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Ostraha recepce

Zaměstnavatel Alfa Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha recepce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel Mechanika Prostějov 97, družstvo nabízí práci na pozici "Strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Blatec.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 10. 2022.

Bezpečnostní pracovníci

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hošťálková.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.