Práce pro OZP
Ostatní stavební inženýři

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní stavební inženýři“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vodohospodář, krajinář

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Vodohospodář, krajinář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Projektant vodohospodářských staveb

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Projektant vodohospodářských staveb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Projektant/ projektantka pozemních staveb (vedoucí projektu)

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Projektant/ projektantka pozemních staveb (vedoucí projektu)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Projektant/ projektantka vodohospodářských staveb

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Projektant/ projektantka vodohospodářských staveb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.