Práce pro OZP
Ostatní stavební technici

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní stavební technici“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Asistent/asistenka projektanta

Zaměstnavatel ŠINDLAR s. r. o. nabízí práci na pozici "Asistent/asistenka projektanta" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Královo Pole.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Referent/ referentka územního plánování a stavebního řádu

Zaměstnavatel Město Nechanice nabízí práci na pozici "Referent/ referentka územního plánování a stavebního řádu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21710 - 34370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nechanice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.