Práce pro OZP
Ostatní úředníci jinde neuvedení

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Ostatní úředníci jinde neuvedení“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Úředník/ce - referent/ka státní správy a samosprávy

Zaměstnavatel Obec Nemile nabízí práci na pozici "Úředník/ce - referent/ka státní správy a samosprávy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Filipov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Samostatný referent oddělení speciálního stavebního úřadu v odboru územního plánování a stavebního řádu

Zaměstnavatel Ústecký kraj nabízí práci na pozici "Samostatný referent oddělení speciálního stavebního úřadu v odboru územního plánování a stavebního řádu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25280 - 37170,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.