Práce pro OZP
Podnikoví právníci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Podnikoví právníci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Právník

Zaměstnavatel Státní úřad inspekce práce nabízí práci na pozici "Právník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah služební poměr a nabízená mzda je 27650,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Podnikový právník

Zaměstnavatel STAREZ - SPORT, a.s. nabízí práci na pozici "Podnikový právník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 37000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.