Práce pro OZP
Pokladníci v prodejnách

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pokladníci v prodejnách“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Prodavači potravinářského zboží - pokladní

Zaměstnavatel MERCURY a.s. nabízí práci na pozici "Prodavači potravinářského zboží - pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Pokladní

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s. r. o. nabízí práci na pozici "Pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Pracovník/pracovnice ve službách - výdej jídel, prodej zboží

Zaměstnavatel EnergoSlužby s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ve službách - výdej jídel, prodej zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 10. 2022.

Pokladní/k

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní/k" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20875 - 56875,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.