Práce pro OZP
Pomocní dělníci ve výrobě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní dělníci ve výrobě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pomocný pracovník /pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel ZPSHelp, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník /pracovnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Pomocný dělník ve výrobě pralinek a čokolád

Zaměstnavatel Profi-tisk group s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník ve výrobě pralinek a čokolád" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Kompletář/kompletářka

Zaměstnavatel VERVA GROUP s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletář/kompletářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravany.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Pomocní dělníci v truhlářské dílně - - vř firma

Zaměstnavatel HSoul Wood s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci v truhlářské dílně - - vř firma" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9200 - 10200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2022.

Pomocný a nekvalifikovaný pracovník ve výrobě - - vř firma

Zaměstnavatel HelpSoul družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pomocný a nekvalifikovaný pracovník ve výrobě - - vř firma" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8200 - 9200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2022.

Operátor/operátorka výroby

Zaměstnavatel JK Logistika CHD, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/operátorka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13200 - 14400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.