Práce pro OZP
Pomocní kuchaři

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní kuchaři“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pomocný kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel Astoria spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 40000 - 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Pomocný kuchař,- ka

Zaměstnavatel Nemocnice Počátky, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař,- ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Počátky.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Pomocný kuchař/ka 9- 15

Zaměstnavatel ZEMRO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka 9- 15" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Malovice.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Výroba cukrářských výrobků

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s. r. o. nabízí práci na pozici "Výroba cukrářských výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13425,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Výroba baleného jídla

Zaměstnavatel Veřejné stravování Louny s. r. o. nabízí práci na pozici "Výroba baleného jídla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13425,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Zaměstnavatel NATURA BOHEMICA II. s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/pomocná kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Pomocný/á kuchař/ka

Zaměstnavatel Bc. Václava Jarošová nabízí práci na pozici "Pomocný/á kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2022.

Pomocný kuchař/ka

Zaměstnavatel Základní škola J.A.Komenského Louny, Pražská 101 nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20230,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.