Práce pro OZP
Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Závozník-skladník

Zaměstnavatel LIPA VELKOOBCHOD PAPÍREM s.r.o. nabízí práci na pozici "Závozník-skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Manipulační dělník/ce

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2022.

Manipulační dělník/ce

Zaměstnavatel EKO MB s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Planá nad Lužnicí.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.