Práce pro OZP
Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní manipulační pracovníci v dopravě“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Distributor - pomocný pracovník k servisnímu technikovi

Zaměstnavatel GENERED technics, s.r.o. nabízí práci na pozici "Distributor - pomocný pracovník k servisnímu technikovi" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Měnín.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Skladník, závozník

Zaměstnavatel GEOM AH s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník, závozník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2022.

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Zaměstnavatel Mosolf Automobillogistik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní manipulační pracovníci v dopravě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobrovice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.