Práce pro OZP
Pomocní montážní dělníci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní montážní dělníci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Montážní dělník/ce

Zaměstnavatel Markéta Hrdličková nabízí práci na pozici "Montážní dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 102 - 160,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Pomocné práce při kompletaci plastových hraček

Zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce při kompletaci plastových hraček" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.

Dělník/ce

Zaměstnavatel VS Facility Agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6073,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2022.

Dělník/ce

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6073,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.