Práce pro OZP
Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel Služba, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Údržbář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Údržba pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Zaměstnavatel PF MARKET s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržba pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16500 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sněžné.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Pomocný pracovník/ce prodejny

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník/ce prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Obsluha strojů a zařízení

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Obsluha strojů a zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500 - 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrabyně.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Obsluha strojů a zařízení

Zaměstnavatel Charita Hrabyně nabízí práci na pozici "Obsluha strojů a zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500 - 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Údržbář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Obsluha kotle na pevná paliva - vyhraz

Zaměstnavatel Lucie Luňáková nabízí práci na pozici "Obsluha kotle na pevná paliva - vyhraz" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Řidiči - správci areálu

Zaměstnavatel VITALITY CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči - správci areálu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vendryně.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Údržbář/řidič

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář/řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100 - 12150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.