Práce pro OZP
Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Dělník/ce

Zaměstnavatel VS Facility Agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6075,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šumperk.
Nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2022.

Operátor výroby

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Pracovník/pracovnice do výrobny svačinek

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice do výrobny svačinek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Zaměstnavatel CONSTANT STORE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.