Práce pro OZP
Pomocní skladníci

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pomocní skladníci“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pomocné práce ve výrobě

Zaměstnavatel UNUO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Skladník

Zaměstnavatel Michal Kulík nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Skladník/administrace

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Skladník/administrace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6100 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Skladník - skladnice

Zaměstnavatel MEKR´S , s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník - skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Úpice.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Pracovník/-ice expedice

Zaměstnavatel PAPER DESIGN s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice expedice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Pomocný skladový dělník/dělnice

Zaměstnavatel JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný skladový dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice III.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Skladník (operátor skladu) - rajhrad

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník (operátor skladu) - rajhrad" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Asistent/ka skladník - administrátor/ka

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Asistent/ka skladník - administrátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7300 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.