Práce pro OZP
Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Strážný/á

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 130 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Strážný/á

Zaměstnavatel LPS GUARD s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 130 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Pracovník/ce ostrahy recepce

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy recepce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Zábřeh.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Vrátní

Zaměstnavatel Agentura PANCÉŘ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čáslav.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Soběslav.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Bezpečnostní pracovník/ice

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 17900 - 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ševětín.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel SEKURO & Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 115 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Strážný/recepční

Zaměstnavatel CMS - Conclusive Method of Solution, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 10. 2022.

Pracovník/ice ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 8. 10. 2022.

Strážný/á, vrátný/á

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.