Práce pro OZP
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Zaměstnavatel StrongMed s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Copywrither(ka) - dětské zboží

Zaměstnavatel Mekem.cz, s.r.o. nabízí práci na pozici "Copywrither(ka) - dětské zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 240 - 270,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Karviná.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.