Práce pro OZP
Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Obsluha wellness - pokojská

Zaměstnavatel Hotelový resort JESENICE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha wellness - pokojská" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jesenice.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Pracovník/ice čistírny a samoobslužné prádelny

Zaměstnavatel Building & Law, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice čistírny a samoobslužné prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha-Čakovice.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.