Práce pro OZP
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Pracovník dohledového centra

Zaměstnavatel GEEN Holding a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník dohledového centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Teamleader

Zaměstnavatel NAITIGO Cosmetics s.r.o. nabízí práci na pozici "Teamleader" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500 - 38000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nové Sedlo.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Administrativní pracovník - telefonní operátor/ka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník - telefonní operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 2-Slovany.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Telefonní operátor

Zaměstnavatel Benefit investment a.s. nabízí práci na pozici "Telefonní operátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 10000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Uherské Hradiště.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.

Teamleader

Zaměstnavatel Denwa s.r.o. nabízí práci na pozici "Teamleader" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 6. 2022.

Asistent/ka prodeje

Zaměstnavatel CTSCZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.