Práce pro OZP
Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel SVĚRÁKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10200 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Pracovníci obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovníci obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16400 - 23500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 14.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Prodavač/ka sáčků do vysavačů

Zaměstnavatel SVĚRÁKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka sáčků do vysavačů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.