Práce pro OZP
Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Prodavači ostatního zboží v prodejnách“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel SVĚRÁKOVÁ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10200 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Jiří Dědič nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Teplice.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20875 - 58875,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ústí nad Labem-město.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Skladník, prodejce náhradních dílů

Zaměstnavatel CENTRUM Moravia, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník, prodejce náhradních dílů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2022.

Prodavačka zdravotnických potřeb

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka zdravotnických potřeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 26000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Prodavačka/prodavač proutěných výrobků

Zaměstnavatel CompSystems, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka/prodavač proutěných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 5000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Letovice.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Zaměstnavatel S chutí s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači ostatního zboží v prodejnách" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Obsluha výdejního místa

Zaměstnavatel Seagull trade s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha výdejního místa" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Prodavač/ka - rybářské potřeby

Zaměstnavatel DC TUZEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - rybářské potřeby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2022.

Prodavač/ka na čerpací stanici

Zaměstnavatel Mgr. Pavel Semerád nabízí práci na pozici "Prodavač/ka na čerpací stanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohunice.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2022.

Prodavač/ka v trafice

Zaměstnavatel Jiřina Jeřábková nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v trafice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Prodavač/ka v trafice

Zaměstnavatel Jiřina Jeřábková nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v trafice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrdějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 4. 11. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel CZ FORUS s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 11. 2022.

Prodavač/ka v obchůdku, praní, žehlení prádla

Zaměstnavatel Dílny sv. Jiljí o.p.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v obchůdku, praní, žehlení prádla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Lomnice nad Lužnicí.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Prodavač/prodavačka (železářství - kuchyňka)

Zaměstnavatel FILMEX CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka (železářství - kuchyňka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Nabídka práce byla publikována dne 9. 10. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Václav Sladký nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čkyně.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2022.

Vedoucí prodejny motocyklů

Zaměstnavatel Ricardi Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí prodejny motocyklů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Litvínov.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.