Práce pro OZP
Prodavači potravinářského zboží

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Prodavači potravinářského zboží“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Vedoucí úseku masa

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a.s. nabízí práci na pozici "Vedoucí úseku masa" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vimperk.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Světlá nad Sázavou.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Vedoucí prodejny

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Vedoucí prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Vedoucí prodejny

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Vedoucí prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 23300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Zástupce vedoucí prodejny

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Zástupce vedoucí prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Svačinář/ka

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Svačinář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Prodavači potravinářského zboží

Zaměstnavatel Apolenka - centrum pro agroturistiku s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači potravinářského zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 5040 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Spojil.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.