Práce pro OZP
Prodavači v prodejnách

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Prodavači v prodejnách“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Prodavači v prodejnách

Zaměstnavatel S chutí s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavači v prodejnách" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Jan Placek nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 11. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Universal Opportunity s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opočno.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2022.

Prodejní asistentka

Zaměstnavatel EXTRAVAGANZA DRESS s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejní asistentka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 117,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Universal Opportunity s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hořice.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 10. 2022.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20875 - 58875,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 10. 2022.

Konzultant o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant o2 prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000 - 65000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2022.

Prodavač v prodejně zdravé výživy

Zaměstnavatel Kateřina Zajícová nabízí práci na pozici "Prodavač v prodejně zdravé výživy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850 - 19700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krnov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.