Práce pro OZP
Prodejci po telefonu

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Prodejci po telefonu“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Prodejci po telefonu

Zaměstnavatel BimBo hračky s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejci po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Pracovník/pracovnice backoffice

Zaměstnavatel AVA Call spol s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice backoffice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 10. 2022.

Prodejci

Zaměstnavatel NAITIGO Cosmetics s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Most.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Asistent/-ka prodeje, anketní dotazovatel/-ka

Zaměstnavatel NAITIGO Cosmetics s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/-ka prodeje, anketní dotazovatel/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Most.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.