Práce pro OZP
Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Doufáme, že s námi naleznete svou šanci na lepší práci. Projděte si nabídku práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP) v kategotii „Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)“.

Vaše šance na lepší práci

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce od společností, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením (OZP). Všechny pracovní pozice jsou aktuální a byly označeny jako vhodné pro OZP. Váš zájem o konkrétní nabídku práce, můžete projevit na detailu pracovní pozice.

Také pro Vás máme připraven přehled aktuální práce dle regionu, kde můžete svou šanci na lepší práci hledat dle konkrétní lokality.

Recepční ubytovny

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ubytovny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 17900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Domov Vítkov, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vítkov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel AUFEER GROUP, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 11. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel Maonel servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6000 - 7000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Plzeň 3.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 11. 2022.

Koordinátor/ka volnočasového klubu

Zaměstnavatel FOKUS Liberec o.p.s. nabízí práci na pozici "Koordinátor/ka volnočasového klubu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 5500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2022.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 10. 2022.

Recepčníve fitnescentru

Zaměstnavatel Pomocník v nouzi s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepčníve fitnescentru" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2022.

Projděte si nabídku práce pro OZP dle konkrétní lokality. Zvolte ji v seznamu níže a pro dané místo Vám zobrazíme kompletní nabídku práce z katalogu POZP, společně s nabídkou z Úřadu práce ČR, která je vhodná pro osoby se zdravotním postižením.